Продължете към съдържанието

Отборът на Жоро Илиев бие в Китай. Вече е седми

• от

С Георги Илиев в състава Шъдзяджуанг Йонгчанг победи като гост Хенан с 1:0. Гола за трите точки вкара бразилецът Марио Рондон в 54-ата минута, а варненецът Илиев по традиция игра на ниво.  Успехът позволи на Шъдзяджуанг да се изкачи на седмо място в класирането с 14 точки (13:12). Воденият от Ясен Петров тим е с мач по-малко и е само на точка от петия.

С Георги Илиев в състава Шъдзяджуанг Йонгчанг победи като гост Хенан с 1:0. Гола за трите точки вкара бразилецът Марио Рондон в 54-ата минута, а варненецът Илиев по традиция игра на ниво.

Успехът позволи на Шъдзяджуанг да се изкачи на седмо място в класирането с 14 точки (13:12). Воденият от Ясен Петров тим е с мач по-малко и е само на точка от петия.