Продължете към съдържанието

Георги Илиев и Джордан вкараха в срещата помежду си в Китай

Георги Илиев се разписа за победата на Шъдзяджуан с 4:3 срещу Тианджин в първи мач от седмия кръг на китайското първенство.

Дебютния си гол в шампионата реализира и бившият нападател на Литекс Уилмар Джордан, за Тианджин.

Воденият от Ясен Петров Шъдзяджуан има вече 10 точки в актива си.

Джордан вкара единственото попадение за първото полувреме, в 20-та минута, с което изведе гостите от Тианджин напред.

Георги Илиев изравни в 57-та минута, а три по-късно Джейкъб Муленга даде аванс на Шъдзяджуан. Хуанг Фенгтао направи 3:1 в 68-та минута, и всичко изглеждаше ясно за домакините.

В 75-та минута обаче Андрезиньо намали пасива от дузпа, а в 80-та Ернан Баркос направи 3:3.

Победният гол падна в 85-та минута, и бе дело на Ли Чао.

Георги Илиев има две попадения за Шъдзяджуан до момента, докато за Джордан това бе първи гол в Китай, след трансфера му от Литекс.